Nejslavnější zlatokopka

Když nejslavnější zlatokopka Anna Nicole Smith přežila svého manžela, ropného magnáta Howarda Marshalla, skončila bez bohatého dědictví. Howard totiž celý svůj majetek (1,6 mld dolarů) odkázal svému synovi.

Anna Nicole Smith se narodila v roce 1967 jako Vickie Lynn Hoganová. Než se stala striptérkou a tanečnicí u tyče v klubu Gigi’s, pracovala jako prodavačka smažených kuřat. Tehdy se vdala za kuchaře, porodila syna a rok na to se rozvedla. Zlomem v její “kariéře” byla plastická operace prsou, přesněji řečeno jejich řádné přifouknutí. Ve striptýzovém klubu se roku 1991 seznámila s ropným magnátem Marshallem (tehdy 86), který se do ní “zamiloval na prvních pohled”. Přes protesty rodiny si ji nastěhoval na svůj ranč a zahrnoval ji i jejího syna penězi. Anna Nicole se krátce na to rozvedla s kuchařem a její kariéra šla strmě nahoru. Objevila se mnoha titulních stranách časopisů pro muže, hrála ve filmu a v televizi. V roce 1994 měla s miliardářem svatbu. Jí bylo 26, jemu 89. Jak se později svěřila, nikdy spolu neměli sex, a na ústa ho políbila ne víc než desetkrát. Třináct měsíců po svatbě, roku 1995 Marshall zemřel. Když halucinoval na smrtelné posteli, oslovoval Nicole “mami”.

Roku 2006 se jí narodila dcera, ale několik dní po porodu zemřel její syn (20) na předávkování během návštěvy své matky v porodnici. Od té doby žila v depresích, které utápěla v silných utlumujících lécích. 8. února 2007 byla Anna Nicole Smith nalezená mrtvá v pokoji 607 nad kasinem v hotelu Hard Rock v Hollywoodu na Floridě. Předávkovala se léky – dusila se vlastními zvratky a pak přišel masivní infarkt. Pokud jde o dceru jménem Dannielynn, soud rozhodl, že jí nepřipadne z dědictví po zesnulém miliardáři ani cent.

Zdroj obrázku Getty Images

Napsat komentář